female body with drawing arrows fat lose liposuction cellulite removal concept marks woman before plastic surgery image is body shape retouched 489646 12195

Venus Bliss: Najmodernejšia laserová lipolýza

Počuli ste o absolútnej novinke neinvazívnej laserovej lipolýze bez akýchkoľvek vedľajších účinkov a žiadnej rekonvalescencie?

Ak nie, poďme si spoločne Venus Bliss predstaviť! 

Prístroj obsahuje dve vysoko efektívne technológie v jednej platforme, kde pomocou diódového lasera dochádza ku presne kontrolovanému zahrievaniu tukových buniek, ich zničeniu lipolýze a následne k apoptóze (programovanej bunkovej smrti). Tým je redukcia tuku trvalá podobne ako pri liposukcii. Zároveň je však technológia kombinovaná s multipolárnou RF ( rádiofrekvencia) a PEMF ( pulzným elektromagnetickým prúdením). Dochádza tak nielen k redukcii tuku, ale tiež k vypnutiu pokožky a korekcii celulitídy. 

Venus Bliss je možné kombinovať s inými prístrojmi či technikami, ale myslíme si, že je to zbytočné, pretože tento prístroj funguje jednak na redukciu tuku a tiež na korekciu celulitídy. My, v NOBBLES CLINIQUE odporúčame pre dosiahnutie želaného efektu  dodržať predpísaný cyklus ošetrení, ktorý vám stanoví ošetrujúci personál pri vstupnej prehliadke. 

Každý pacient je jedinečný.

Účinky prístroja sú viditeľné už po prvom ošetrení, avšak pre optimálne výsledky odporúčame minimálne jedno protokolové ošetrenie laserovou hlavicou, ktoré trvá 25 min a následne ošetrenie multipolárnou rádiofrekvenčnou hlavicou na ďalších 25 – 30 min. Ošetrenie pomocou rádiofrekvenčnej hlavice odporúčame opakovať ešte trikrát s časovými odstupmi cca 7 až 10 dní. Takúto “sériu” je možné považovať za jeden “liečebný cyklus”, ktorý trvá 4 až 6 týždňov.

Venus Bliss je bezpečný pre všetkých s akýmkoľvek tonusom pokožky. Z bezpečnostného dôvodu však nebudete môcť absolvovať ošetrenie prístrojom, pokiaľ máte otvorené lézie, rany alebo akékoľvek známky zhoršeného hojenia rán. Inak pacienti nezaznamenávajú žiadne vedľajšie účinky. Jediným drobným vedľajším účinkom je, že pokožka môže byť po ošetrení niekoľko hodín začervenalá. 

Ak vás teda trápi nadbytočný tuk, celulitída alebo sa u vás vyskytujú strie, Venus Bliss je pre vás výbornou voľbou. V prípade otázok alebo rovno objednania sa na procedúru nás kontaktujte. 

Zopár rád na záver

Nezabudnite, že pri chudnutí v akejkoľvek súvislosti  sa odporúča zdravá  strava, konzumácia výživných jedál, dostatočný pitný režim a pravidelný pohyb, ktorý je zásadnou súčasťou pre dosiahnutie čo najlepších výsledkov v procese chudnutia.

Obsah článku

Krajšia Tvár

Krajšie Prsia

Krajšie Telo

atraktívnejší muž